Жанр:


Капітал-Медіа

Єдина країна

Для обміну
Регіональні телекомпанії запустили щотижневий спільний випуск новин «Єдина країна»Проект виходить щосуботи і об’єднує сюжети з різних регіонів: Івано-Франківська («Канал-402»), Дніпропетровська (ТРК «Співдружність»), Одеси (ТРК «Град»), Чернівців (МТРК «Чернівці»), Рівного («Рівне 1»), Тернополя (TV-4).

У кожному випуску сюжети виходять двома мовами. Окрім новин подаються також опитування з різних регіонів на актуальні теми  та інформація із зони АТО. 

Формат «Єдиної країни» відрізняється від формату новин на великих каналах, оскільки інформація з регіональних каналів ближча до людей.

Ініціатором проекту виступила компанія з Івано-Франківська, проект підтримують телекомпанії-члени Незалежної асоціації телерадіомовників. Незабаром кількість учасників проекту має збільшитись до десяти, ведуться переговори з компаніями з Мелітополя, Херсону та Запоріжжя. Надалі планується охопити якомога більше регіонів. 


З питань участі у проекті телекомпанії можуть звертатися до Володимира Фоміна
fomin@1043.com.ua


Ще відео:

Відкритий світу

Программа «34 телеканала» о международной жизни Днепропетровской области. Вы узнаете, что значат для жителей города договоренности с иностранцами на высшем уровне; пообщаетесь с зарубежными дипломатами, бизнесменами, артистами, художниками.

Преступление и наказание

Цикл документальных телепередач "34 телеканала" из Днепропетровска «Преступление и наказание» - это невыдуманные криминальные истории большого города, эксклюзивное видео и реконструкция событий.

Анатомія події

Анатомія події - це аналіз головної події тижня або найактуальнішої проблеми для виявлення процесів і тенденцій, які відбуваються у житті регіону. Аналітична оглядова програма ТРК "Сігма" з елементами розслідування.

Школа виживання

Школа виживання складає цикл з ненав’язливих порад як вижити у міських джунглях, виробництва запорізької телекомпанії "Алекс".