Жанр:


Капітал-Медіа

Допоможи іншому - стань приятелем

Для обміну
Фільм «Допоможи іншому – стань приятелем», наданий Карпатським Фондом, відображає діяльність та досягнення програми з однойменною назвою, яка має на меті сприяти соціальній інтеграції дітей та молоді з обмеженими можливостями у чотирьох областях України - Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій областях шляхом втілення проектів на основі концепції приятелів. 

Проекти, побудовані за цією моделлю,  спрямовані для людей, що потребують соціальної підтримки. Із метою розширення соціальних мереж вразливих категорій, цільовими групами можуть бути молоді матері, бездомні, люди з обмеженими фізичними та ментальними можливостями.

Що означає бути приятелем? Якщо простими словами, бути приятелем – це бути завжди поруч. Однак, це ні в якому разі не означає, що приятель замінює професійного опікуна чи соціального працівника. Приятель – це як товариш: той, кому можна довіритися; той, хто може вислухати; той, з ким можна прогулятися, піти в кінотеатр чи кафе. Добровольці, що хочуть стати приятелями, беруть на себе зобов’язання проводити час із своїм товаришем регулярно: наприклад, три години на тиждень, два рази на місяць тощо.        

У даній програмі цільовою групою є неповносправні діти та молодь та волонтери, які можуть стати їм приятелями для проведення разом вільного часу. Волонтери, залучені до проектів, проходять відповідне навчання та підготовку, щоб         стати приятелем. Після цього створюються пари відповідно до можливостей та потреб клієнтів і приятелів.  Обидві групи, клієнти і приятелі, отримують користь від таких відносин. Веб-сторінка програми –
www.buddies.org.ua

Хронометраж: 28 хвилин
Мова: українська

Контакти:
88017, Україна, м.Ужгород 
пров. Шевченка 21, офіс 1,
Карпатський фонд Україна
Член
міжнародної мережі Карпатських фондів
тел.:  + 38 03122 34129
Контактна особа:
Наталія Белей, координатор програм

Ще відео:

Люди

Проект «ЛЮДИ»
днепропетровского 
«34 телеканала» 
познакомит Вас с личностями, которые впечатляют. Люди с исключительными способностями и уникальной судьбой.

Здравствуй, это Я!

Цикл программ «34 телеканала» 
(Днепропетровск) 
«Здравствуй, это Я!» — телевизионное знакомство c детьми, 
которые по той или иной причине остались без родителей, и хотели бы обрести новую семью.

У меня теперь семья!

Программа "34 телеканала" о жизни приемных семей и детских домов семейного типа Днепропетровской области. Взять ребенка из детского дома, создать приемную семью… Геройство это, или обычный человеческий поступок? 

«Арт-тайм». Пабло Пикассо.

Цикл программ «Арт-тайм» телекомпании «МТВ-Плюс» - это информационно-познавательные программы о различных стилях и направлениях живописи, архитектуры, скульптуры, о творчестве признанных мастеров, а также увлекательное путешествие в мир художественной фотографии.

«Арт-тайм». Валентин Серов.

Цикл программ «Арт-тайм» телекомпании «МТВ-Плюс» - это информационно-познавательные программы о различных стилях и направлениях живописи, архитектуры, скульптуры, о творчестве признанных мастеров, а также увлекательное путешествие в мир художественной фотографии.

Екскурсія "Вінниця - місто європейських цінностей"

Екскурсію "Вінниця - місто європейських цінностей" створено центром європейської інформації у м. Вінниця та ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва в рамках кампанії "Я поділяю європейські цінності".

Страх

Страх. Передача ТВ Измаил, используя архивные материалы, знакомит с историческим прошлым Бессарабии, юго-западной территории Украины, где в 1940 году была установлена советская власть, принесшая с собой репрессии и страх.

Извлекать и щедро сеять добро

Извлекать и щедро сеять добро. Герой передачи, несмотря на физические недуги, находит силы, чтобы превозмочь болезнь и жить дальше, помогая другим людям. Производство: ТВ Измаил.