Жанр:


Капітал-Медіа

Новий Громадянин

Для обміну
Шановні колеги!
 
Звертаємося до Вас із проханням розмістити в ефірах ваших компаній соціальний телеролик «Новий Громадянин», вироблений громадською організацією «Центр UA» в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин. 
 
Телеролик має на меті підвищити рівень свідомості українського виборця, підвищити громадянську активність та мобілізувати людей на вибори, а також упередити підкуп виборців під час президентських виборів 2010.
 
Телеролик «Новий громадянин» також розміщений на телеканалах «ТВі» та «Тоніс» 1 і 2 каналі Національного Радіо. Заплановано його розміщення на інших телеканалах. Телеролик є першим із серії 3 роликів, які супроводжують Громадську кампанію Новий Громадянин (http://newcitizen.org.ua). Вона стартувала 25 листопада 2009 року. Це – політично незаангажована громадська ініціатива, метою якої є посилення впливу громадян на суспільні й політичні процеси в Україні.
 
Серед учасників Партнерства близько 30-ти незалежних Громадських організацій, які захищають права людини, відстоюють свободу слова, моніторять вибори, досліджують актуальні питання державної політики, вирішують проблеми місцевого самоврядування, дбають про довкілля та здоров’я, допомагають молоді тощо. 
 
З повагою,
 
 
Світлана Заліщук
Директор проектів ГО «Центр UA»

Ще відео:

МКЧХ. Пошук зниклих у зоні бойових дій

 

Особенные дети

 

Социальный ролик про колясочников

 

Социальный ролик про аутистов

 

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: безпечні канікули

 

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: повітряний змій

 

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: лісовий скарб

 

Дети на востоке Украины в опасности

 

Що робити, якщо бачиш міну?

 

ОБСЕ "Небезпечні знахідки"_1 частина