Жанр:


Капітал-Медіа

«Благодійна Україна». Сергій Фоменко.

Для обміну

Українські письменники, журналісти, громадські діячі, зірки спорту і шоу-бізнесу підтримують Національний конкурс «Благодійна Україна». Асоціація благодійників України, засновник конкурсу, запросила відомих особистостей закликати наших співгромадян робити добрі справи, бути активними і дякувати своїм благодійникам.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Асоціація благодійників України спільно з Національною радою з питань телебачення та радіомовлення підписали Меморандум про співробітництво та ініціювали проект створення соціальної реклами, присвяченої темі благодійності в Україні. Зокрема в рамках партнерства створено 11 телевізійних та аудіороликів задля поширення відомостей про Національний конкурс "Благодійна Україна".  Національна рада надала висновок про відповідність відео та аудіо матеріалу умовам підготовки соціальної реклами.

За активної участі Сергія Фоменка, лідера гурту «Мандри» і голови Наглядової ради Асоціації благодійників України, були відзняті відеоролики. У зйомках взяли участь ведучий телеканалу «ICTV» Андрій Куликов, президент Мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька, багаторазовий чемпіон України і Європи з плавання Денис Силантьєв, голова Наглядової ради МБФ «Україна 3000» Катерина Ющенко, президент Благодійного фонду анімалотерапії Маргарита Січкар, голова Правління МБФ «Україна 3000» Марина Антонова, директор «Мистецького Арсеналу» Наталія Заболотна, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Стела Захарова, президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, письменниця Оксана Забужко, а також власне Сергій Фоменко.

Асоціація благодійників просить керівників національних та регіональних ЗМІ розглянути зазначені відео- та аудіоролики та, по можливості, сприяти їх розміщенню в ефірі.
Завантажити відеоролики можна за цим посиланням: http://www.ex.ua/view_storage/425671494797
Аудіоролики знаходяться за цим посиланням: http://www.ex.ua/view_storage/166272575913

Асоціація благодійників щиро дякує всім, хто підтримує розвиток благодійності в Україні!

Контактна особа: Юлія Яндрова
виконавчий директор
Асоціації благодійників України
050 957 67 28


Ще відео:

МКЧХ. Пошук зниклих у зоні бойових дій

 

Особенные дети

 

Социальный ролик про колясочников

 

Социальный ролик про аутистов

 

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: безпечні канікули

 

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: повітряний змій

 

Мультфільм ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку: лісовий скарб

 

Дети на востоке Украины в опасности

 

Що робити, якщо бачиш міну?

 

ОБСЕ "Небезпечні знахідки"_1 частина