Жанр:


Капітал-Медіа

Світ Казок

Для обміну
Світ казок - цикл дитячих програм виробництва запорізької телекомпанії "Алекс".
Вечірня програма для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Чарівник Любомир розповідає малюкам легенди України. Після цікавої та пізнавальної розповіді звідки взялися кам’яні баби або богатирі-велетні, які здолали трьохглавих зміїв, малята дивляться мультфільм.
 
Хронометраж: 15 хв.
Мова - українська

Автор ідеї, сценарію, режисер та ведучий - Юрій Володьков.

Контакти: 69068, м.Запоріжжя, вул. 8 Березня, 48
"Телерадіокомпанія 
"Алекс" , тел. (061) 213-91-53,
Контактна особа: Дмитро Іванов
.

Ще відео:

«Фокс і Трот поспішають на допомогу» У супермаркеті, 2 серія

 

«Фокс і Трот поспішають на допомогу» 1 серія

 

«Фокс і Трот поспішають на допомогу» - Небезпечна вода, 3 серія

 

Вечірня казка

"Вечірня казка" - цикл пізнавальних передач ТРК "Аверс" для дітей віком від 3 до 12 років, яка виконує освітню, виховну та повчальну функцію. Програма висвітлює теми, які цікаві сучасним дітям: це і пригоди героїв, пізнання світу рослин і тварин, аналіз природних явищ, а також нових технологій.

Англійські КЛАСи

«Англійські КЛАСи» - цикл телепередач виробництва ТРК "Аверс" для дітей дошкільного та шкільного віку, які бажають вивчити англійську мову чи вивчають її. Програма побудована у вигляді ігрового уроку.

Чарівна майстерня

«Чарівна майстерня» – це культурно-мистецька дитяча телепрограма виробництва ТРК "Аверс", в якій розповідається і демонструється послідовність створення мистецького образу. Мета програми: залучити дітей та їх батьків до сімейної творчості.

Читайликова пошта

«Читайликова пошта» - цикл дитячих програм ТРК "Сігма". На питання маленьких телеглядачів-чомучок відповідає Читайлик –  член Департаменту розумників і розумниць Міністерства читання Книжкової республіки та його кумедний товариш Кокоша-листоноша.

Все для дівчаток

Все для дівчаток. Розважально-пізнавільна програма виробництва МТРК "Чернівці" для молодших школярів.
Програма розповідає про основні вподобання дітей, їхні інтереси, те що їх цікавить або може зацікавити.

АВС-шка

АВС-шка. Дитяча пізнавальна програма виробництва МТРК "Чернівці" для вивчення англійської мови. Дозволяє дошкільнятам та молодшим школярам у легкій ігровій формі опанувати початкові знання з англійської.