Жанр:


Капітал-Медіа

Читайликова пошта

Для обміну
«Читайликова пошта» - цикл дитячих програм ТРК "Сігма". На питання маленьких телеглядачів-чомучок відповідає Читайлик – член Департаменту розумників і розумниць Міністерства читання Книжкової республіки. Йому допомагає кумедний товариш – качур Кокоша-листоноша.

А дізнаються про все на світі Читайлик і Кокоша завдяки Чарівній Книзі. Ця дитяча программа допоможе дізнатися дітям більше про те, як все починалося, як винаходили нові речі, як робили відкриття, як влаштований людський організм, як живуть інші живі істоти на нашій планеті і ще багато-багато цікавого!

Хронометраж: 12 - 15 хв.
Мова: українська.

Контакти: 64604, Харківська обл., м. Лозова,
Мікрорайон 9, буд.3/1.
Телерадіокомпанія
«Сігма»
тел. (05745) 250-49,
контактна особа: директор
Гаращук Віктор Феодосійович
.

Ще відео:

«Фокс і Трот поспішають на допомогу» У супермаркеті, 2 серія

 

«Фокс і Трот поспішають на допомогу» 1 серія

 

«Фокс і Трот поспішають на допомогу» - Небезпечна вода, 3 серія

 

Вечірня казка

"Вечірня казка" - цикл пізнавальних передач ТРК "Аверс" для дітей віком від 3 до 12 років, яка виконує освітню, виховну та повчальну функцію. Програма висвітлює теми, які цікаві сучасним дітям: це і пригоди героїв, пізнання світу рослин і тварин, аналіз природних явищ, а також нових технологій.

Англійські КЛАСи

«Англійські КЛАСи» - цикл телепередач виробництва ТРК "Аверс" для дітей дошкільного та шкільного віку, які бажають вивчити англійську мову чи вивчають її. Програма побудована у вигляді ігрового уроку.

Чарівна майстерня

«Чарівна майстерня» – це культурно-мистецька дитяча телепрограма виробництва ТРК "Аверс", в якій розповідається і демонструється послідовність створення мистецького образу. Мета програми: залучити дітей та їх батьків до сімейної творчості.

Все для дівчаток

Все для дівчаток. Розважально-пізнавільна програма виробництва МТРК "Чернівці" для молодших школярів.
Програма розповідає про основні вподобання дітей, їхні інтереси, те що їх цікавить або може зацікавити.

АВС-шка

АВС-шка. Дитяча пізнавальна програма виробництва МТРК "Чернівці" для вивчення англійської мови. Дозволяє дошкільнятам та молодшим школярам у легкій ігровій формі опанувати початкові знання з англійської.

Світ Казок

Світ казок - цикл дитячих програм виробництва запорізької телекомпанії "Алекс".