Жанр:


Капітал-Медіа

«Життя на продаж»

Для обміну

Новий документальний фільм MTV EXIT «Життя на продаж», роль ведучої в якому виконала популярна співачка Джамала, завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв показує глядачам страшні подробиці торгівлі людьми. Він також навчає молодь, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.

«Мета 
MTV EXIT - розповісти сучасній молоді про цю важливу соціальну проблему, заохотити молодих людей бути пильними при виїзді за кордон, а також навчити їх, що робити у випадку підозри щодо здійснення торгівлі людьми», – коментує Метт Лав, директор MTV EXIT у світі.


Фільм «Життя на продаж» створений в партнерстві з Посольством США в Україні, Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерством соціальної політики України та Міністерством внутрішніх справ України.

«Я особисто зустрічався з тими, хто постраждав від торгівлі людьми. Історії, що вони розповідають, не просто слухати, але люди мають їх почути, якщо ми хочемо зупинити торгівлю людьми. Ось чому цей документальний фільм такий важливий», – пояснив Джеффрі Р. Пайєтт, посол США в Україні.

Представництво МОМ в Україні, діяльність якого спрямована на попередження торгівлі людьми, захист жертв та допомогу українському уряду і громадянському суспільству з метою посилення заходів із протидії торгівлі людьми, надало надзвичайно важливу підтримку при створенні фільму.

«За нашими даними, більше 120 тисяч українців постраждали торгівлі людьми з 1991 року. МОМ пишається тим, що ми допомогли майже 10 тисячам постраждалих від торгівлі людьми розпочати нове життя, – наголосив Манфред Профазі, Голова Представництва МОМ в Україні. – Але актуальність проблеми не зменшується, люди продовжують від неї страждати. Тому ми вдячні можливості співпрацювати разом із MTV EXIT задля покращення знання української молоді про потенційні загрози експлуатації та про права мігрантів».

 

Рік: 2013
Хронометраж: 24 хв. 29 сек.
Мова: українська.

 

Згідно з договором, укладеним між "MTV EXIT" та Асоціацією "НАМ", телекомпанії-члени НАМ отримують право на безкоштовне розміщення в своєму ефірі фільму "Життя на продаж".
У разі виходу в ефір прохання надати ефірну довідку.

Контактное лицо: Милена Клименко
(067) 405 11 07

 


Ще відео:

І серія: «Знайомтеся – Кемптен»

 

ІІ серія: «Молодь Кемптена»

 

ІІІ серія: «Від ремонту доріг до квітів»

 

ІV серія: «Альпійські джерела Кемптна»

 

V серія: «Енергетичне сміття Кемптена»

 

VІ серія: «Відновлювальна енергетика Кемптена»

 

VII серія: «Будівництво в Кемптені»

 

VIІI серія: «Індикатори міста»

 

Свободный Китай: мужество верить

 

"Амосов: Столетие"

Фильм, посвященный столетнему юбилею известного украинского врача, ученого, директора Института сердечно-сосудистой хирургии – Николая Амосова. Фильм не столько о том, чего достиг Амосов, сколько о том, благодаря чему он этого достиг.