Жанр:


Капітал-Медіа

«Страйкбол»

Для обміну
«Страйкбол» - одна з передач циклу "Active Action" виробництва студії ТБ "МиГ" із Южного. Знайомить з командною військово-тактичною спортивною грою, яка власне дуже нагадує пейнтбол або хардбол.
Участь у страйкболі можуть брати громадяни, якім виповнилось 18 років та які не мають психічних захворювань. В цій грі використовується пневматична зброя, яка стріляє кульками, діаметром 6 або 8 мм. Кульки зроблени з екологічно безпечної пластмаси та мають вагу від 0,12 до 0,43 граммів.
На відміну від пейнтболу та лазрегу, стайкбол не є спортом, оскільки обов’язок визначення кількості попадань в ньому повністю покладається на «вбитих». Однак вже зараз проводяться спортивні страйкболькі ігри, де команда суддів наглядає за виконанням правил. Враховуючи повню зовнішню відповідність зброї та одягу учасників до бойових, це створює специфічну атмосферу гри.

Цикл "Active Action" (2009р.) складається з 3 програм (розробки тривають), середньою тривалістю 20 хв.
Автори ідеї: Ольга Годовенко, Віталій Меняйлов
Хронометраж "Страйкбол" :  21 хв.
Мова: українська


Контакти: 65481, Одеська область, м. Южне, вул. Леніна, 1/5,
КП Южненська міська
студія ТБ "МиГ", тел. +38 (04842) 2-15-81,
Директор
Лариса Шегіда.

Ще відео:

Особенности местной рыбалки

Цикл программ днепропетровского "34 телеканала" о хобби миллионов — рыбной ловле и обо всем, что с этим связано.

Тип-Топ

В погоне за интересными темами для программы "Тип-Топ", съемочная группа "34 телеканала" из Днепропетровска отправляется в Париж и Милан, на Мальту и Сицилию, в Португалию, в Москву и Санкт-Петербург, Киев и Ялту.

Истории Любви. Михаил Булгаков.

Цикл программ "Великие истории любви" производства телекомпании "МТВ-Плюс" это 3-5-минутные познавательно-развлекательные программы о Любви, знакомство с удивительными историями любви выдающихся деятелей мировой истории и наших современников.

Истории Любви

Цикл программ "Великие истории любви" производства телекомпании "МТВ-Плюс" это 3-5-минутные познавательно-развлекательные программы о Любви, знакомство с удивительными историями любви выдающихся деятелей мировой истории и наших современников.

 

Скринька ідей

"Скринька ідей" - цикл телепередач виробництва Студії телебачення «МиГ». В програмі йдеться про те, як зробити подарунок власними руками: букет квітів з цукерок.

Рок-группа Et cetera (ЕТС)

Викини з серця. Кліп української музичної рок-групи Et cetera (ЕТС). Три дівчини. Три сумні історії кохання, які вони намагаються забути, позбувшись останніх згадок про минуле -- «живих» подарунків від людей, яких потрібно «викинути» з серця.

Ювілейний концерт Михайла Грицкана «Разом співаймо, друзі мої…»

«Разом співаймо, друзі мої…» -ювілейний концерт до 45-річчя буковинського співака Михайла Грицкана, наданий МТРК "Чернівці".

Василь Попадюк

Відеоверсія концерту видатного скрипаля Василя Попадюка та його гурту «Папа Дюк» 2010 року в Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі імені О.Кобилянської, надана МТРК "Чернівці". 

Рок-группа Et cetera (ЕТС)

Et cetera (ЕТС) - украинская музыкальная рок-группа, образованная в 2003 году в городе Сумы. Стиль – мелодичная альтернатива. Язык исполнения – украинский. "Жити" - одна из пяти песен, вошедших в макси-сингл с аналогичным названием. 

 

Музичний фільм "Згадати Першу Любов"

Назар Савко та компанія Navsi100.com пропонують членам Асоціації безкоштовну трансляцію україномовного музичного фільму "Згадати Першу Любов". У стрічці взяли участь Назар Савко, Наталка Карпа, Владіслав Левицький, Захар, Мія, Майя, Франик, гурти - «Zоряна», «Оратанія», «Ener.G», «Гламур», «ТоNіКа», «Вушка».