Жанр:


Капітал-Медіа

Особенности местной рыбалки

Цикл программ днепропетровского "34 телеканала" о хобби миллионов — рыбной ловле и обо всем, что с этим связано.

Тип-Топ

В погоне за интересными темами для программы "Тип-Топ", съемочная группа "34 телеканала" из Днепропетровска отправляется в Париж и Милан, на Мальту и Сицилию, в Португалию, в Москву и Санкт-Петербург, Киев и Ялту.

Скринька ідей

"Скринька ідей" - цикл телепередач виробництва Студії телебачення «МиГ». В програмі йдеться про те, як зробити подарунок власними руками: букет квітів з цукерок.

Свадебные хлопоты

Свадебные хлопоты. І часть. Передача ТВ Измаил дает советы молодоженам и их родителям в нелегком деле подготовки свадебного торжества. В І части акцент делается на основных вопросах, которые часто задают невесты.

Островок детства

Островок детства. В передаче, созданной Областным центром эстетического воспитания (ТВ Измаил) рассказывается о детских игрушках, важности развивающих игр для детей.

Квест (THE GAME)

Інтелектуально –мультиспортивне командне змагання. Легенда "1000 та одна ніч": казки, легенди, перекази. Передача з циклу "Active Action" виробництва студії ТБ "МиГ" із Южного.

«Страйкбол»

«Страйкбол» - одна з передач циклу "Active Action" виробництва студії ТБ "МиГ" із Южного. Знайомить з командною військово-тактичною спортивною грою, яка власне дуже нагадує пейнтбол або хардбол.

Чоловічі розваги

Герої програми „Чоловічі розваги”, затяті рибалки та мисливці, не мислять себе без відпочинку на природі. Кожен з них має свій характер, свої прийоми і підходи до активного відпочинку, свої секрети вдалого полювання і риболовлі.

Поповнення відео:

Роби бізнес

 

І серія: «Знайомтеся – Кемптен»

 

ІІ серія: «Молодь Кемптена»

 

ІІІ серія: «Від ремонту доріг до квітів»

 

ІV серія: «Альпійські джерела Кемптна»